ПРО КОМПАНІЮ

ПРО КОМПАНІЮ

Хто ми

КП “Кіровгеологія” - єдина державна компанія, яка виконує спеціалізовані геологорозвідувальні роботи на уран та іншу стратегічну сировину на території України. Наше підприємство є флагманом у цій сфері. За весь час діяльності наші фахівці відкрили понад 30 родовищ урану не лише в Україні, а й надавали допомогу у створенні власних сировинних баз у Болгарії, Румунії, колишній Чехословаччині, Китаї та Монголії.

Місія

Наша місія - створення надійної сировинної бази урану, яка забезпечила б потребу в урані діючих та тих, що будуються реакторів АЕС України.

Досвід

Підприємство має понад шестидесятирічний досвід геологічного вивчення надр, проведення геолого-пошукових та геологорозвідувальних на території України та інших держав світу.

Окрім геологорозвідувальних робіт на уран, в коло діяльності КП “Кіровгеологія” входять: пошук і підготовка до промислового освоєння родовищ золота, рідкісних металів, будівельних матеріалів, облицювального каменю та іншої нерудної сировини, пошук алмазів, а також виконання державної програми по забезпеченню населення питною водою.

При пошуках і розвідці родовищ корисних копалин підприємство широко використовує всі види геофізичних і лабораторних досліджень, гідрогеологічні та інженерно-геологічні дослідження, гірські і бурові роботи із застосуванням многобурного і направленого буріння.

Міжнародна діяльність

Наше підприємство є активним членом Міжнародної співдружності з уранової геології, обмінюється інформацією з Канадою, Австралією, США, Росією, Казахстаном, Узбекистаном, ПАР, Нігерією, Намібією і іншими. Бере участь в роботі МАГАТЕ і евроатому і надає їм інформацію для "Червоної книги".

© 2018 Kirovgeologiya