КП «Кіровгеологія» звернулося до ГПУ з метою захисту державного майна

08/12/2016

Казене підприємство "Кіровгеологія" отримало позовну заяву від Товариства з обмеженою відповідальністю «Укргеопошук», яке намагається через суд узяти майже тисячу квадратних метрів Казенного підприємства "Кіровгеологія" у оренду за ціною, яка набагато нижче ринкової. Про це Генералльний директор Віталій Нельга повідомив на свой сторінці у Facebook .

У позовній заяві приватної компанії йдеться про те, що вони вимагають, щоб Господарський суд міста Києва ухвалив рішення про виселення Казенного підприємства "Кіровгеологія" з частини будівлі на Кіквідзе 8/9.

"У липні поточного року Регіональне відділення Фонду державного майна на передачу в оренду приватній компанії "Укргеопошук" частину нерухомого майна "Кіровгеологія". Зазначу, що ціна на оренду майна, яке належить до державної власності, в цьому договорі занижена в декілька разів, порівняно з результатами незалежної оцінки, яка була проведена в цьому ж році Центральним органом Фонд державного майна України.
В тих приміщеннях, яке Регіональне відділення ФДМ передає у оренду приватній компанії, розміщується Центральна лабораторія КП «Кіровгеологія» разом з усією високопрофесійною технікою. Демонтаж цього обладнання, що насьогодні не має аналогів в Україні, приведе до припинення роботи ЦЛ, неможливості виконання державних замовлень Казенним підприємством та завдасть державі величезні збитки.
Не кажучи про те, що ТОВ "Укргеопошук" попереднім керівництвом вже передана в оренду прохідна до приміщення КП і у будь-який час колективу можуть закрити доступ до робочих місць!" - зазначив Віталій Нельга. 

Він наголосив, що місяць тому звернувся до Генеральної прокуратури України та інших правоохоронних органів з метою захисту державного майна, попередження, виявлення та припинення, корупційних правопорушень, які вчинені попереднім керівництвом при підписані договорів оренди частини приміщення КП "Кіровгеологія". Наразі розгляд цього питання правоохоронними органами триває.

"Зі свого боку маю вжити всіх заходів щодо захисту підприємства від захоплення. Компетентні органи повинні перевірити явні ознаки корупційних правопорушень у цій справі, надати належну правову оцінку дій попереднього керівництва КП "Кіровгеологія" і притягнути винних осіб до відповідальності", - зазначив Генеральний директор Віталій Нельга.

© 2018 Kirovgeologiya